EVDE SERUM

EVDE SERUM TAKMA

Evde Serum Takma hizmeti vücudumuz için gerekli olan sıvı ihtiyacını kapatmamız için birebirdir. Hastalık durumlarında yüksek miktarda sıvı kaybederiz, hem hastalığın etkisiyle, hem de sıvı kaybının etkisiyle kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Özel Kdz Ereğli Evde Sağlık olarak sunduğumuz bu hizmet ile hastalığa ve sizin ihtiyaçlarınıza göre danışman doktorumuz ile belirlediğimiz serum çeşidi ve belirlediğimiz ilaçlar ile hastalığı atlatmanıza yardımcı oluyoruz.

Serum Takma Hizmetini gerçekleştiren hemşirelerimiz yoğun bakım tecrübeli, güleryüzlü ve dinamik hemşirelerimizdir.

Ayrıca hemşirelerimiz olası komplikasyonlar açısından güvenliğiniz gereği TEDAVİNİZ BİTENE DEK YANINIZDAN AYRILMAYACAKLARDIR.

Evde Serum Takma Hizmetini Kapsayan Tedaviler Nelerdir?

Evde Serum Takma Hizmeti’nin Avantajları Nelerdir?

Evde Serum Takma Ücreti Ne Kadardır?

Evde Serum Takma ücreti, hastaneye gitmekte zorlanan, hastaneye sadece serum taktırmak için gitmek istemeyen veya evde yatarak tedavi gören hastalar için daha ekonomik bir seçenektir.

Özellikle de kanser hastaları ve yaşlı hastalar için hastane enfeksiyonlarından uzak olacağı düşünüldüğünde günümüz şartlarında harika bir hizmettir.

Evde Serum Takma ile hastanede ya da merkezlerde Serum Takma Hizmetinin maliyet karşılaştırması yapıldığında, tekrarlanan hastane ziyaretleri(damar yolu değiştirilmesi gerektiğinde tekrar hastaneye gidilmesi vb.) ve hastanın bir merkeze transferi düşünüldüğünde, evde bakım sağlık hizmetlerine ödenecek olan tutar hasta yakınları tarafından kabul edilebilir ve sürdürülebilir bir hizmet haline geldiği görülecektir.

Evde Serum Takma Hizmeti ihtiyaçlarınızda Özel Kdz Ereğli Evde Sağlık olarak ekonomik, alanında uzman- tecrübeli hemşire ve doktor ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.